As Sigorta

As Sigorta


Güven Bizim İşimiz diye çıktık yola Bu güvenin arkasında 10 yıllık tecrübe yatıyor. Güven, Hız, Kalite, ve Memnuniyet
sayesinde sarsılmaz bir temel üzerine inşa edilmiş olan 'AS SİGORTA' sektördeki yerini kurumsal değerlerine sahip çıkarak ve bağlı bulunduğu kriterlerden asla taviz vermeyerek, 'yeni nesil sigortacılık ‘ta bu yöndeki bütün ihtiyaçlara güçlü kadrosuyla günün 24 saati haftanın 7 günü müşterilerine kusursuz bir hizmet sağlamak için hizmet veriyoruz.
Çağımızın vazgeçilmezi zaman sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısıyla destekleyen 'AS SİGORTA' beraber olduğu şirketlerle sürekli kontak halinde olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına net ve eksiksiz bir şekilde cevap vermekteyiz.
 
10 yılın her anı göstermiştir ki AS SİGORTA ya bağlı olarak çalışan müşterileriz, hizmeti en hızlı, eksiksiz, güler yüzlü ve
profesyonel bir şekilde almış ve bunun neticesinde ortaya güzel ilişkiler çıkmıştır. Ve gelecek daha nice seneler de
gösterecektir ki Güven, Hız, Kalite, ve Memnuniyet ile birbirinden ayrılması zor olan bu bağlılıklar AS SİGORTA aracılığıyla geleceğe en güzel şekilde taşınacak ve bu yönde bir köprü vazifesi.
 

Misyonumuz

Her zaman En İyi Olmak
En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen,
çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.
 
Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur. AS SİGORTA olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruzalmakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.