Maksimum Ticari Kasko Sigortası

Maksimum Ticari Kasko Sigortası

Maksimum Ticari Kasko Sigortası

AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK MERKEZİ YARDIMINA İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA…

Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda AXA SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir gerişimde bulunmadan bizi aramak. Yardım Merkezi'mizi yılın 365 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz.

 

Eğer tıbbı nakil veya hastaneden eve nakil talebinde bulunuyorsanız; ( Siz veya sizin adınıza aramayı yapan kişi) kaldırıldığınız hastanenin adını ve telefon numarasını, tedaviyi yapan doktorun adını, gerekirse aile doktorunuzun adını ve telefon numarasını bildiriyorsunuz. Böylece AXA SİGORTA en kısa zamanda size ulaşıyor. Hastanede yatmanız gereken durumlarda, olayın meydana gelişinden en fazla 48 saat sonra AXA SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ'Nİ haberdar etmeniz gerekiyor.
 

ARACINIZ İÇİN…

Mekanik arıza ve kaza sonucu sigortalı aracın çekilmesi ve/veya vinç ile kurtarılması gereken durumlar,doğrudan AXA SİGORTA tarafından organize ediliyor.

SÜRÜCÜLER VE YOLCULAR İÇİN…

Otomobiliniz ile kaza yapmanız halinde, otomobil içinde bulunan herkes hizmetlerimizden yararlanabiliyor. İşte bu hizmetler:

TIBBİ NAKİL ORGANİZASYONU VE/VEYA GERİ GÖNDERME

Kaza sonrası en büyük sorunlardan biri sağlık merkezlerine ulaşım. AXA SİGORTA sayesinde kaza sonrasında nakil işlemleri en uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Gerektiğinde en yakın, en donanımlı sağlık kurumuna naklediliyorsunuz.

EVİNİZE DÖNMEK İÇİN

Tedaviniz bittiğinde AXA SİGORTA’nın sağlayacağı asistans hizmeti ile Türkiye sınırları içerisindeki evinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

MAKSİMUM KASKO SİGORTASI ÇOK AVANTAJLI!

Maksimum Kasko Sigortası'nda otomobilinizin hasarından Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için "Kıymet Tenzili" yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.
 
Tazminat aldınız, araç bedeliniz eksildi. Fark primi ödemenize gerek yok. Maksimum Kasko Sigortası sayesinde Hasar Ek Belge Primi'ni ödemenize gerek yok. Hasar sonrası eksilen sigorta bedelinizi otomatik olarak eski bedelinize yükseltiyoruz. (ses ve görüntü cihazları hasarları hariç olmak üzere). Böylece başlangıçtaki sigorta bedelinizle Maksimum Kasko Sigortası güvenceniz devam ediyor.

YENİ DEĞER KLOZU

Aracınızı “0” km ve modeldeyken sigortalattınız. Ama poliçe sğresi içerisinde aracınız tam hasarlı hale geldi. Bu durumda AXA SİGORTA aracınızın piyasaki “0” km fiyatını tespit ediyor ve size bu değerde ödeme yapıyor. Maksimum Ticari Kasko Sigortası enflasyondan etkilenmiyor.(kamyon, kamyonet, otobüs, hariç).
 
Maksimum Ticari KASKO Sigortası”nda, bir yıllık sigorta süresi içinde meydana gelebilecek değer artışları enflasyon korumalı.

SERVİS AVANTAJI

Kaza sonrasında poliçe limitleriniz dahilinde, anlaşmalı olduğumuz servislere geliyorsunuz. Aracınız tamir ediliyor, siz hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

FERDİ KAZA KOLTUK SİGORTASI

Aracınızı kullanırken meydana gelen trafik kazaları sonucunda aracın sürücüsü ve yolcular yaralanabilir, yaşamlarını kaybedebilirler. Bu durumlarda yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi giderleri için yüksek limitler dahilinde güvence olanağı sunuyoruz.

İHTİYARİ MALİ SORUMLULUK SİGORTASI

Otomobilinizle, diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararlarında da güvenceniz var. Trafik Sigortası'nın teminat limitleri üstünde kalan kısmını, yüksek limitler dahilinde güvence altına alıyoruz.

HUKUKSAL KORUMA SİGORTASI

Eğer bir trafik kazası yaptıysanız, sigorta sözleşmesinin kapsadığı konular dahilinde hukuki destek sağlıyoruz. Hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar düzeltme, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ve cevapları ile ilk dava masrafları avansı gibi giderleri karşılıyoruz.

TİCARİ ARACINIZ SİZİN İŞ YERİNİZ

Aracınıza bir şey olması demek, gelirinizin olumsuz etkilenmesi demek. Bunun ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden size Maksimum Ticari Kasko Sigortası'nı sunuyoruz.
 
AXA SİGORTA Maksimum Ticari Kasko Sigortası sizi masraf derdinden kurtarıyor. Üstelik bütçenizi zorlamadan.

MAKSİMUM TİCARİ KASKO SİGORTASI NELERİ KAPSIYOR

Özel araç dışında tüm araç sahipleri bu sigortadan yararlanabiliyor. Maksimum Ticari Kasko Sigortası, çarpma, çarpılma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında aracınızı güvence altına alıyor. Bunlar dışında Maksimum Ticari Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor:
 
Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar
Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar (bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz)
Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar
Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar.

HASARSIZLIK İNDİRİMİ

Aracınızı sigortalattınız ve poliçe süresi içerisinde hiç kaza yapmadınız. O zaman, yıllık kasko priminizde %30'dan %60'a kadar varan indirime hak kazanıyorsunuz. Kazalarda kusursuz olma, bir defaya mahsus cam kırılması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, hasarsızlık hakkınız bir üst orana çıkar. Yine bir defaya mahsus olmak üzere radyo-teyp hasarınız olması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, indirim hakkınızı kaybetmezsiniz. Belirttiğimiz hasar nedenleri dışında başka bir nedenden dolayı bir defaya mahsus olmak üzere tazminat ödenirse %30 - 40 - 50 - 60 oranındaki 'Hasarsızlık indiriminiz sıfırlanmıyor.' Hasarsızlık indiriminizin devamı bir alt orana indirilerek sağlanıyor.

PLAKA İNDİRİMİ…

İle bağlı plaka indirimi uygulanmaktadır. Gerekli bilgi için lütfen acentenize başvurunuz.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Poliçe primlerimizi peşin öderseniz ek bir indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

YOLDA DEĞİL, OTELDE KALIN…

Otomobilinizin onarılması uzun sürüyorsa ve evinize uzaksanız; beklerken yapabileceğiniz tek şey, size en yakın konaklama merkezine gitmeniz ve orada kalmanız. AXA SİGORTA limitleriniz dahilinde harcamalarınızı karşılıyor.

OTOMOBİLİNİZİN ONARIMI UZUN SÜRDÜ…

Diyelim ki; otomobiliniz onarıma alındı, fakat onarımı 3 günden uzun sürecek. O zaman AXA SİGORTA evinize dönüşünüz için gerekeni yapıyor.

DİĞER

AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK MERKEZİ'nde ayrıca şunlar var: Sigortalı aracın emanet ve muhafazası, bulunamayan yedek parçaların ve gerektiğinde yedek sürücünün temini, gerekli ilaçların sevki, aracın tamirat sonrasında teslim alınması, acil mesajların iletilmesi ve araç bilgi hattı. Poliçenizde Yardım Hizmeti kilometre limiti olmaksızın satın alınmış ise yukarıdaki hizmetlere ek olarak aşağıdaki hizmetleri de talep edebilirsiniz.
 
Konutunuza doktor ve ambulans yollanması
Konutunuza tıbbi uzman ekibi ve teçhizat gönderilmesi
Sizin ve aile bireylerinin hastaneye yatırılması durumunda yardım sağlanması
Bebeğiniz için tıbbi bilgi hattı hizmeti verilmesi
Ani hastalık ve kaza durumlarında çocuklarınıza bakım hizmeti verilmesi veya akraba yanına naklinin sağlanması