Parola Kasko Sigortası

Parola Kasko Sigortası

Parola Kasko Sigortası

Otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda AXA SİGORTA Acil Yardım ve Hasar Destek Merkezi yardımınıza koşuyor.

AXA SİGORTA Acil Yardım ve Hasar Destek Merkezi yardımına ihtiyacınız olduğunda
 
Yapmanız gereken tek şey kişisel bir girişimde bulunmadan bizi aramak. Yardım Merkezimizi yılın 365 günü 24 saat arayabilirsiniz
 

ARACINIZ İÇİN…

Mekanik arıza ve kaza sonucu sigortalı aracın çekilmesi ve/veya vinç ile kurtarılması gereken durumlar,doğrudan AXA SİGORTA tarafından organize ediliyor.

SÜRÜCÜLER VE YOLCULAR İÇİN…

Otomobiliniz ile kaza yapmanız halinde, otomobil içinde bulunan herkes hizmetlerimizden yararlanabiliyor. İşte bu hizmetler:

TIBBİ NAKİL ORGANİZASYONU VE/VEYA GERİ GÖNDERME

Kaza sonrası en büyük sorunlardan biri sağlık merkezlerine ulaşım. AXA SİGORTA sayesinde kaza sonrasında nakil işlemleri en uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Gerektiğinde en yakın, en donanımlı sağlık kurumuna naklediliyorsunuz.

EVİNİZE DÖNMEK İÇİN

Tedaviniz bittiğinde AXA SİGORTA’nın sağlayacağı asistans hizmeti ile Türkiye sınırları içerisindeki evinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

YENİ DEĞER KLOZU

Dilerseniz son model “0” km aracınızı Yeni Değer Teminatı ile güvence altına alabilirsiniz. Poliçe süresi dahilinde otomobiliniz tam hasarlı hale geldi. Eğer poliçenizde yeni değer teminatı aldıysanız AXA SİGORTA otomobilinizin piyasadaki “0” km fiyatını tespit ediyor ve size bu değere kadar ödeme yapabiliyor.

SERVİS AVANTAJI

Kaza sonrasında poliçe limitleriniz dahilinde, anlaşmalı olduğumuz servislere geliyorsunuz. Aracınız tamir ediliyor, siz hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

FERDİ KAZA KOLTUK SİGORTASI

Aracınızı kullanırken meydana gelen trafik kazaları sonucunda aracın sürücüsü ve yolcular yaralanabilir, yaşamlarını kaybedebilirler. Bu durumlarda yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi giderleri için yüksek limitler dahilinde güvence olanağı sunuyoruz.

İHTİYARİ MALİ SORUMLULUK SİGORTASI

Otomobilinizle, diğer kişilere verebileceğiniz can ve mal zararlarında da güvenceniz var. Trafik Sigortası'nın teminat limitleri üstünde kalan kısmını, yüksek limitler dahilinde güvence altına alıyoruz.

HUKUKSAL KORUMA SİGORTASI

Eğer bir trafik kazası yaptıysanız, sigorta sözleşmesinin kapsadığı konular dahilinde hukuki destek sağlıyoruz. Hukuksal uyuşmazlıkların giderilmesi aşamasında vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar düzeltme, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ve cevapları ile ilk dava masrafları avansı gibi giderleri karşılıyoruz. (Bu hasarın bir bölümüne iştirak edebiliyor, böylece prim indirimi alabiliyorsunuz)
Kurallara uygun olmadan başka bir otomobilin çekilmesi sırasında veya otomobilinizin yetkili olmayan kişiler tarafından çekilmesi sırasında oluşan zararlar.
Sigara ve benzeri maddelerin teması sonucu oluşan yangın dışındaki zararlar
Parola Kasko Sigortası'nda otomobilinizin hasarından Eskime Payı'nı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.

ANAHTAR KAYBI ZARARLARININ GİDERİLMESİ

Araç anahtarınızın kaybolması, çalınması nedeniyle anahtarın yeniden kopyalanması, alarm ve immobilizer'ın yeniden kodlanması, komple kilit değişiminiz de teminat kapsamına dahildir.
 
AXA SİGORTA'da OYAK kurum üyelerine özel, geniş kapsamlı bir kasko sigortası var:
 
Parola kasko sigortası
 
OYAK kurum üyesi iseniz artık çok şanslısınız. çünkü çok uygun fiyatlarla maksimum güvence, Parola Kasko Sigortası'nda. Aracınız artık bütün risklere karşı koruma altında. Hem de çok geniş teminatlarla...

KİMLER İÇİN

Parola Kasko Sigortası'ndan yararlanabilecek olanlar: OYAK kurum üyeleri, eşleri ve çocukları.

PAROLA KASKO SİGORTASI NELERİ KAPSIYOR

Parola Kasko Sigortası, çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında Parola Kasko Sigortası size, aşağıda belirttiğimiz teminatları da standart olarak sunuyor:
 
Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlar
Deprem, yanardağ püskürmesi, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlar
Parola Kasko Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

HASARSIZLIK İNDİRİMİ

Aracınızı sigortalattınız ve poliçe süresi içerisinde hiç kaza yapmadınız. O zaman, yıllık kasko priminizde %30'dan %60'a kadar varan indirime hak kazanıyorsunuz. Kazalarda kusursuz olma, bir defaya mahsus cam kırılması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, hasarsızlık hakkınız bir üst orana çıkar. Yine bir defaya mahsus olmak üzere radyo-teyp hasarınız olması durumunda ve başkaca bir hasar talebiniz olmadıkça, indirim hakkınızı kaybetmezsiniz.
 
Belirttiğimiz hasar nedenleri dışında başka bir nedenden dolayı bir defaya mahsus olmak üzere tazminat ödenirse %30 - 40 - 50 - 60 oranındaki 'Hasarsızlık indiriminiz sıfırlanmıyor.' Hasarsızlık indiriminizin devamı bir alt orana indirilerek sağlanıyor.

PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ

Sigorta primlerinizi peşin öderseniz ek bir indirim hakkına sahip oluyorsunuz.

GÖREV İLİ İNDİRİMİ

İkamet ettiğiniz ile göre, görev ili indiriminden yararlanabiliyorsunuz.