Yat Sigortası

Yat Sigortası

Yat Sigortası

AXA SİGORTA tedbiri hiçbir zaman elden bırakmayan siz denizcileri de düşündü ve sizin için geniş kapsamlı yat sigortası'nı hazırladı.

Özgürlüğünüzün ve denizin tadını doya doya yaşamak için yapmanız gereken tek şey, ticari ya da turistik amaçlı, yatınız ya da kotranızı AXA SİGORTA güvencesi altına almak. AXA SİGORTA Geniş Kapsamlı Yat Sigortası'nda yatınızın gövdesi, makineleri, yatın adını taşıyan servis botları ve yat ile alınıp satılması mutat olan tüm donanım ve ekipman güvence altında.
 
YATINIZ SİZİN EN BÜYÜK KEYFİNİZ
 
AXA SİGORTA'nın size sunduğu güvence paketi sayesinde artık hiçbir şey
 
Türkiye'nin en iyi sigorta şirketi AXA Sigorta’dan yine bir yenilik. Artık son derece kapsamlı Yat Asistans hizmetiyle beklenmedik her talihsizlikte siz müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Cüzi bir prim karşılığında aşağıdaki hizmetlerden ve daha fazlasında yararlanabileceksiniz.
 
Kaza durumunda yaralanma veya ciddi hastalık durumunda nakil ve tedavi giderleri
Lehdar'a yapılacak tedavi veya Lehdar’ın vefatı nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması
Evde meydana gelen hasar ve/veya aile üyelerinden birinin vefatı veya yaralanması nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati
İlaç gönderilmesi organizasyonu
Tıbbi danışma
Yat kazası durumunda Rent a Car hizmeti
Geçici kaptan gönderilmesi
Teknik ekibin ulaşımı
Yedek anahtar gönderimi
Sigortalı Yat'ın kaza veya çalınması neticesinde seyahat ve konaklama masrafları
Hukuki işlemlerde kefalet avansı
Yurtdışında nakit avans
Yedek parça ulaştırılması
Tercüme hizmeti
 

3. ŞAHISLARA YÖNELİK TEMİNATLAR NELERDİR

Herhangi bir tekneye, mülke verilen hasar veya bunlarda oluşan kayıplar
Sigortalı yatta, yakınında veya herhangi bir yatta can kaybına, sakatlığa veya yaralanmaya sebep olunması (can kurtarmak ve acil yardım dahil, iş hukuku mevzuatı altında işveren olarak sorumluluk halleri hariç)
Yat enkazı kaldırılırken ihmal nedeniyle doğabilecek sorumluluklar

YATINIZ SİGORTA BEDELİNİ SİZ BELİRLEYİN

Yat Sigortası bedeli, sigorta kapsamına girecek unsurların, rayiç değeri üzerinden belirlenir. Bu konuda gemi risk mühendislerimiz yardımınıza hazırdır.

YATINIZ İNŞA HALİNDEYKEN DE SİGORTALATABİLİRSİNİZ

AXA SİGORTA'nın Tekne Yat İnşaat Sigortası'ndan yararlanarak, ayrı bir poliçe ile yatınızı yapım sırasında meydana gelebilecek her türlü kazaya karşı sigortalayabilirsiniz.

HASARSIZLIK İNDİRİMİ

Eğer yatınız AXA SİGORTA Geniş Kapsamlı Yat Sigortası güvencesi altındaysa, hasarsız geçen her yıl için artan indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

FİLO İNDİRİMİ

Tamamı, Geniş Kapsamlı Yat Sigortası ile güvence altına alınmak koşuluyla, toplam değerleri ve sayıları belirli bir limiti aşan yatlardan oluşan filolara, indirim ve özel poliçe koşulları uyguluyoruz.AXA SİGORTA A.Ş. broşürde yer alan ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.