Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Dileriz sevdikleriniz ve siz sağlıklı bir yaşam sürersiniz. Ancak daha güvenli bir gelecek için, olabilecek bütün aksilikleri düşünerek hareket etmelisiniz. Beklenmedik bir kaza sonucu hayatınızın tehlikeye girmesi ya da kalıcı bir sakatlığa maruz kalmanız durumunda, sevdiklerinizin sıkıntılarını azaltmak ve geleceklerini garanti altına almak için çok özel bir güvenceye ihtiyacınız var. Ferdi Kaza Sigortası ile bu konudaki beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak bir güvenceye sahip olabilir, sadece size değil sevdiklerinize de daha güvenli bir gelecek hazırlayabilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR ?

16 - 65 yaşları arasındaki kişiler faydalanabilir.
 

HANGİ TEMİNATLARI KAPSAR ?

Teminatlarınızı seçiminize göre, Türk Lirası veya döviz cinsinden belirleyebilirsiniz.
 
Kaza sonucu vefat teminatı.
Kaza sonucu tam ve kısmi maluliyet teminatı.
Kaza sonucu tedavi masrafları teminatı.
Kaza sonucu geçici işten yoksun kalma teminatı/ Kaza sonucu hastane gündelik teminatı (tercih edeceğiniz ürünün kapsamına göre iki teminattan biri geçerlidir.

ACİL YARDIM HİZMETİNDEN NASIL YARARLANABİLİRİM ?

7 gün, 24 saat boyunca, yurtiçinde ve yurtdışında herhangi bir kaza durumunda asistans hizmetinden yararlanabilirsiniz.Acil durumda yanınıza ulaşan Acil Yardım Ekibi gerekli tüm müdahaleyi yaparak kara veya gerekirse hava ambulansıyla sizi en yakın sağlık kurumuna nakledecek ve tedaviniz sona erdiğinde ikametgahınıza dönüşünüzü sağlayacaktır.

PRİM TUTARIMI NASIL BELİRLERİM ?

Priminiz; yaşınıza ve seçmiş olduğunuz teminat tutarına göre hesaplanmaktadır. Ayrıca seçmiş olduğunuz ek teminatlar da meslek sınıfınıza ve hobilerinize göre priminizi etkilemektedir.