Güvenli Geleceğim Sigortası

Güvenli Geleceğim Sigortası

Güvenli Geleceğim Sigortası

Kritik Hastalıklar Sigortası Size Neler Sunuyor ?

AXA SİGORTA, Kritik Hastalıklar riskinin gerçekleşmesi sonucunda ihtiyaç duyacağınız finansal desteği sağlamak amacıyla sizlere Kritik Hastalıklar Sigortası'nı sunuyor.
 
20-65 yaşları arasındaysanız Kritik Hastalıklar Sigortası yaptırabilir, poliçe süresi boyunca kendinizi ve sevdiklerinizi kritik hastalıklar ve isterseniz vefat riskine karşı güvence altına alabilirsiniz.

YARINA BUGÜNDEN HAZIR OLUN…

Dövize endeksli Güvenli Geleceğim Sigortası, sigorta süresi boyunca sizi ve sevdiklerinizi, başınıza gelebilecek vefat ve kritik hastalıklar risklerine karşı güvence altına alıyor. Böylece geleceğe güvenle bakmanızı sağlıyor.
 
Üstelik Sigorta süresinde vefat riski gerçekleşmez ise sizlere, kar payı oranlarına bağlı olarak ödenmiş primlerinizi Sigorta bitiminde geri alma imkanı sunuyor.
 
Vefat riskinin gerçekleşmesi halinde riskin gerçekleştiği tarih itibariyle geçerli olan vefat teminatının lehdarlara ödenmesini sağlar.
 
Örneğin çocuğunuzun okulu. Ya size bir şey olursa? Çocuğunuz eğitimine rahat rahat devam etmesini istemez misiniz?
 
Kritik bir hastalığa yakalanmanız ve tedavi masraflarının çok yüksek olması durumunda kendinizi finansal açıdan daha rahat hissetmek ve gerekli tüm tedavileri rahatça karşılayabilmek istemez misiniz?
 
Kritik bir hastalık nedeniyle çalışamayacak duruma gelmeniz halinde yaşam standardınızı düşürmeden hayatınıza devam etmek istemez misiniz?
 
Sigorta süresi sonunda yaşam kaybı riski gerçekleşmez ise ödemiş olduğunuz primlerin kar payı oranlarına göre geri almak istemez misiniz?
 
Güvenli Geleceğim sigortası sizi bu tür kaygılardan kurtarabilir. Yeter ki siz geleceğinizi şimdiden güvence altına almak isteyin.
 
 
 
 
 

GÜVENLİ GELECEĞİM POLİÇESİ NELERİ KAPSIYOR ?

Güvenli Geleceğim Sigortası'nda vefat ve kritik hastalıklar teminatları yer almaktadır. Kritik hastalıklar teminatı ile 13 sağlık riskine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.
 
Bu riskler:
İnme
Kanser
Kalp krizi
Önemli organ nakli
Böbrek yetmezliği
Koroner arter cerrahisi
Koma
Körlük
Aort cerrahisi
Kalp kapak değişimi
Paraliz
Multipl skleroz
Önemli yanıklar

GÜVENLİ BİR GELECEK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Eğer 20 - 56 yaşları arasındaysanız vefat ve kritik hastalıklar risklerine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. Bunun için vefat ve kritik hastalıklar teminat tutarlarını ve para birimini seçmeniz yeterli.
 
Sigorta süresini en az 10 yıl en fazla 20 yıl olacak şekilde siz belirliyorsunuz. Unutmayın! Sigorta süreniz ne kadar uzun olursa, dönemsel primleriniz de o kadar düşük olacaktır.