Eko Sağlığım Sigortası

Eko Sağlığım Sigortası

Eko Sağlığım Sigortası

Sağlığınızı Düşünürken Bütçenizide Unutmadık

AXA SİGORTA, sağlığınızı güvence altına alırken bütçenizi de düşünen kapsamlı bir sağlık sigortası hazırladı.
 
Eko Sağlığım Sigortası üç plandan oluşmaktadır...
 
Platin
Altın
Kristal

EKO SAĞLIĞIM SİGORTASI SİZE NELER SUNUYOR ?

Yapmanız gereken tek şey Eko Sağlığım Sigortası planlarından size en uygun olanını seçmek. Sonrasında Türkiye'nin dört bir yanındaki Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlarından faydalanabilir, AXA SİGORTA güvencesi altında olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
 
Eko Sağlığım Platin Plan'da poliçe şartları dahilinde Eko Sağlığım anlaşmalı kurumlarda yatarak tedavi giderlerinizin %100'ü limitsiz olarak karşılanır. Eko Sağlığım Platin ve Eko Sağlığım Altın Plan'da yatarak tedaviye ek olarak yine eko anlaşmalı kurumlarda ayakta tedavi giderlerinizin %80'i limitler dahilinde karşılanır.
 

PLATİN, ALTIN, KRİSTAL PLANLARINA AİT AYRICALIKLAR...

Anlaşmalı kurumlarda kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz giderleriniz %100 ve limitsiz olarak yatarak tedavi teminatından karşılanır.
Suni uzuv giderleri, poliçe teminat limitleriniz dahilinde %100 olarak karşılanır.
55 yaş altı kişilere ilk yıl kalp ve kanser hastalıkları için bekleme süresi uygulanmaz.
Yatış sonrası fizik tedavi, trafik kazası sonucu diş tedavisi eko anlaşmalı kurumlarda ilgili teminat limitlerinizden ödenir. Evde bakım ve yardımcı tıbbi malzeme giderleriniz ilgili teminat limitlerinizden ödenir.
Sigortalılarımız, kontrol amaçlı mamografi ya da PSA tetkiklerini eko anlaşmalı kurumlarda yılda bir defa ücretsiz olarak yaptırabilirler.
Bu plan sahibi sigortalımız ferdi kaza teminatlarıyla da güvence altına alınır.
Bu plan sahibi sigortalılarımız yurtiçinde ihtiyaç durumunda, tam donanımlı hava ve kara ambulansı hizmetinden faydalanırlar.
Yenileme garantisi hakkını elde etmiş ve şirketimizde 5 yılını doldurmuş sigortalılarımızın, 5. yıl dolduktan sonra teşhis edilmiş doğuştan gelen rahatsızlıkları da teminat kapsamı altına alınır.

PLATİN ve ALTIN PLAN'A AİT AYRICALIKLAR

Bu plana sahip sigortalılarımız, poliçelerinde belirtilen limitlerde doğum teminatına sahip olurlar.
Çocuklara Sağlık Bakanlığı aşı takviminde yer alan aşılar ve ayrıca suçiçeği, hepatit-a ve rotavirius aşıları ödenir.
Yetişkinler için grip aşısı teminat limitleriniz dahilinde ödenir.
Bu planlarda özel şartlarda belirlenen kurum ve şartlarda check-up teminatı verilmektedir.

ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİNE NASIL SAHİP OLABİLİRİM ?

59 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır AXA SİGORTA' dan sigortalı mısınız? O zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra, ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz. Doğum masraflarını ödediğimiz bebeklerinize sağlıklı olmaları durumunda yenileme garantisi, 3 yıl sigortalılık şartı aranmadan verilir.

İNDİRİMLERİMİZDEN FAYDALANIN

Aile sigortası yaptırırsanız, tüm aile fertleri için ilave indirime hak kazanırsınız. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.
 
Sigorta kapsamında olmayan sağlık giderleriniz için anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda AXA SİGORTA' ya özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.
 
Eko Sağlığım Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.