Kristal Planlar

Kristal Planlar

Kristal Planlar

Sağlığınız ve Bütçeniz Koruma Altında

AXA SİGORTA 24 Saat Yanınızda
AXA SİGORTA, Kristal Plan sahiplerine haftanın 7 günü 24 saat Acil Yardım Hizmeti sunuyor.
 
Nerede olduğunuz önemli değil. Acil Yardım Ekibi sizi yurt dışında da yalnız bırakmıyor ve gereken tüm önlemleri alarak, sizi en yakın sağlık kurumuna naklediyor. Acil Yardım Hizmeti’nden yararlanmak için bu numarayı arayın.
 
AXA SİGORTA ACİL YARDIM HATTI
 
0212 444 1 999
 
 
Sağlığınız için büyük risk ve maliyet oluşturan durumları, benzer ürünlere göre daha geniş teminatlar ve çok daha ekonomik şartlarla güvence altına alacağınız bir sağlık sigortasına sahip olmak istemez miydiniz?
 
AXA SİGORTA, sizin ve ailenizin, hastanede yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerini teminat altına alan ekonomik, aynı zamanda geniş kapsamlı “Kristal Planlar”ı sunuyor.
 
Kristal Planların amacı, gelecekte karşılaşabileceğiniz ciddi sağlık sorunlarının mali yıkımlara dönüşmesini engellemektir.
 

KRİSTAL PLANLAR SİZE NELER SUNUYOR?

Kristal Planlar hem hastanede yatılı tedaviyi gerektiren ameliyat ve anjiyografi gibi harcamaları hem de kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ve küçük müdahale gibi hastanede yatmayı gerektirmeyen tedavi harcamalarını, anlaşmalı kuruluşlarda limitsiz ve %100 karşılar.
 
Kristal Plan sahipleri Ferdi Kaza teminatlarıyla da güvence altındadırlar.
 
Kristal Planlar'ın sunduğu teminatlar bu kadarla da kalmıyor.
İşte poliçe şartları dahilinde ödenen diğer teminatlar:
 
Herhangi bir kaza veya hastalık sonucu oluşabilecek suni uzuv giderleri
Gerekli görüldüğü takdirde taburcu olduktan sonra evde bakım masrafları
Ameliyat sonrası fizik tedavi giderleri
Trafik kazası sonucu diş tedavisi
Kristal Olanlar 3 Kategoriden Oluşur: Süper Sağlığım Kristal, Sağlığım Kristal, Eko Sağlığım Kristal...
 
Sağlığım Kristal: Büyük sağlık risklerini uygun fiyat ile sigorta ettirme fırsatı sunar.
 
Eko Sağlığım Kristal: Sağlığım Kristal paketlerinden farklı olarak kendisine özel anlaşmalı kurum ağı sunmakta ve yurtdışı teminatı içermemektedir.
 
Süper Sağlığım Kristal: Sağlığım Kristal plan avantajlarına ilave olarak kanser, kalp hastalıkları ve felç gibi ciddi rahatsızlıklar için yüksek limitlerle yurtdışında tedavi imkanı sağlar.

KRİSTAL PLANLAR SİGORTASI İLE NERELERDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ ?

Sağlığım Sigortası'na sahipseniz, anlaşmalı kurumlara başvurabilirsiniz.
Anlaşmasız kurumlarda veya yurtdışında tedavi olursanız tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek planlarınızda belirtilen şartlar dahilinde tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

KRİSTAL, ALTIN VE PLATİN PLANLARA AİT AYRICALIKLAR

İlk yıl kalp ve kanser hastalıkları için bekleme süresi uygulanmaz.
Kontrol amaçlı olarak yaptırılan Mamografi ve PSA testleri poliçe kapsamı dahilinde ödenir.
Sigorta kapsamında ödenmeyen veya bekleme sürelerine denk gelen tedavileriniz için Anlaşmalı Sağlık Kuruluşlarımızda özel indirim hakkında sahip olursunuz.
Süper Sağlığım ve Sağlığım Kristal planlarında, yurtdışında yapılan tedaviler, poliçede belirtlen limitler dahilinde ödenir.
59 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıl AXA SİGORTA'dan sigortalı iseniz, sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra Ömür Boyu Yenileme Garantisi”ne sahip olabilirsiniz.
AXA SİGOTA'nın anlaşma yaptığı, Türkiye”nin en seçkin sağlık kurumlarından faydalanma imkanına sahip olursunuz.
Yurtiçinde ihtiyaç durumunda tam donanımlı hava ve kara ambulanslarıyla e yakın sağlık kurumuna nakledilirsiniz.
Tüm ürünlerde Anlaşmalı kurumlarda kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ve diğer tedavi giderleriniz, %100 ve limitsiz olarak yatarak tedavi teminatınızdan karşılanır.
Tüm ürünlerde İlk yıl kalp ve kanser hastalıkları için bekleme süresi uygulanmaz.
Tüm ürünlerde Suni uzuv giderleri, poliçe limitleri dahilinde %100 olarak karşılanır.
Tüm ürünlerde Yatış sonrası fizik tedavi, evde bakım, trafik kazası sonucu diş tedavisi ve yardımcı tıbbi malzeme giderleriniz ilgili teminat limitlerinizden ödenir.
Tüm ürünlerde kontrol amaçlı mamografi ya da PSA tetkiklerini anlaşmalı kurumlarda yılda bir defa ücretsiz olarak yaptırabilirler.
Tüm ürünlerde Bu plan sahibi sigortalımız ferdi kaza teminatlarıyla da güvence altına alınır.
Tüm ürünlerde Bu plan sahibi sigortalılarımız yurtiçinde ihtiyaç durumunda, tam donanımlı hava ve kara ambulansı hizmetinden faydalanırlar.
Tüm ürünlerde Yenileme garantisi hakkını elde etmiş ve şirketimizde 5 yılını doldurmuş sigortalılarımızın, sigortalılık dönemi içerisinde ortaya çıkmış doğuştan gelen rahatsızlıkları da teminat kapsamı altına alınır.platin ve altın planlara ait ayrıcalıklar
Altın ve platin ürünlerinde Bu plana sahip sigortalılarımız, poliçelerinde belirtilen limitlerde doğum teminatına sahip olurlar.
Altın ve platin ürünlerinde Bu plana sahip sigortalılarımıza tüm çocuk aşıları ödenir.
Altın ve platin ürünlerinde yetişkinler için grip aşısı teminat limitleriniz dahilinde ödenir.
Altın ve platin ürünlerinde koruyucu hekimlik teminatınızdan limitleriniz dahilinde, kontrol amaçlı tetkikleriniz, diyetisyen ve vitamin gibi giderleriniz de karşılanır.

KRİSTAL PLANLAR'A NASIL SAHİP OLABİLİRSİNİZ?

Eğer 18-59 yaşları arasındaysanız Kristal Planlar'dan birine sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Sağlık poliçenize eşinizi ve çocuklarınızı da dahil edebilirsiniz. Aile sigortası aile indirimine hak kazanırsınız